27 Mayıs 2020 Yazarı admin Kapalı

Konuşma Eğitimi

Tekdüze konuşmayı aşmak için öğrenmek

Her insanın bir üslubu ve farklılığı bulunur. Ses diksiyon çalışmaları; kişinin ses organlarını tanımasını, telaffuzu, vurgu ve tonlamayı, tekdüze konuşmasının nereden kaynaklandığını öğrenmesini sağlar.

Vurgu, tonlamanın nefes ve sesle ilişkisi

Kişi, sesini ve soluğu denetimli hale getirmek için bir takım pratik çalışmalar yaparak eksikliklerini giderilebilir. Akıcı konuşmanın, duygu – ses ilişkisi, ses tonu, vurgu, beden duruşunuzun insanlar arası ilişkide önemi yadsınamaz. Solunum, gevşeme, farkındalık, Artikülasyon, fonetik çalışmalarıyla iletişim beceriniz gelişecek, çalışma koşullarında ve gündelik hayatta daha etkin kullanımı sağlamak için doğru konuşmaya adım atmış olacaksınız.

Etkin konuşmanın sağlanması

Ağız, çene, diş yapılarından kaynaklı problemlerin giderilmesi yönünde adımlar atılarak daha etkin konuşmanın da sağlanması amaçlanacaktır.

İletişim ve Duyguların güçlendirilmesi

Yapacağımız temrinler, okumalar, tekerleme çalışmaları, sözcüklerin duygularla güçlendirilmesi, işitsel canlandırmalar ve iletişim konularını katılımcılarla haftada bir gün 2 saat ve iki ay boyunca deneyimlemiş olacağız.

İki eğitmen eşliğinde süren çalışmalara katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Sizinle iletişime geçeceğiz.

 

 

  • Atölye 2 ay sürecektir.
  • Katılımcı sayısı 6 kişi ile sınırlıdır.
  • Aylık ücreti 400 tl’dir.

 

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.