9 Kasım 2020 Yazarı admin Kapalı

Tiyatro Atölyesi

Görme biçiminiz algınızı değiştirmekle başlar.

Hayatınızda kendinize katacağınız en değerli şey, insanın kendi iç dünyası,  görme biçimi, algısı, yaratıcılığını arttıracak her türlü katacağı etkin eylem sonucu gelişen insani değerdir. Oynama güdüsüyle oluşan ve insanın iradesini ve önyargılarını değiştiren tiyatro sanatı; bize bu değişimin gerçekleşebileceğini göstermiştir.

Değişim adım almakla başlar..

Yapılacak yeni dönem Tiyatro Atölyesi, beden farkındalığı ve kas denetimini artırmak, tarihsel süreciyle birlikte tiyatronun temellerini öğrenmek ve deneyimlemek, yaşam içerisinde farkında ve kararlı biçimde devinebilmeyi sağlamak ve sahneye varacak yolun ilk adımlarını atmak amacı taşımaktadır.

Tiyatro Atölyesi 8 Aralık’ta başlıyor…

Çalışma, toplamda 4 Ay  haftada 3 gün sürecektir.

Salı 19.30 / 21.30, Perşembe 19.30/21.30 ve Pazar 14.00 / 16.00

Tiyatro kursu başlıkları; Oyunculuk, Beden-Hareket, Doğaçlama ve Uygulamalı Sahne’den oluşmaktadır. Dersler günde 2 saat, haftada 6 saat olarak planlanmaktadır. Pandemi koşullarına uygun olarak en fazla 8  katılımcı ile sınırlıdır. 

*Tiyatro Atölyesi’nin aylık ücreti 500 TL’dir

Toplamda 4 ay haftada üç gün gerçekleşecek bu eğitimin bir parçası olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz: 0536 214 27 33 ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.